به استحضار دانشجويان دکتري محترم گروه مهندسی مکانيک مي‌رساند که نوبت اول آزمون کتبی جامع دکتری در سال تحصیلی 1402-1403 در محدوده زمانی 25 تا 29 آذر ماه 1402 و آزمون شفاهی در روز دوشنبه 4 دي ماه 1402 برگزار خواهد شد.

زمان بندی آزمون دروس مختلف در گرایش تبدیل انرژی به شرح زیر است:

25 آذر آزمون رياضي مهندسي يپشرفته

27 آذر آزمون انتقال حرارت پبشرفته (هدايت)

29 آذر آزمون ترموديناميك پيشرفته

زمان دقیق برگزاری آزمون هرکدام از دروس در سایر گرایش ها در اطلاعیه‌های بعدی اعلام خواهد شد. لیست منابع پیشنهادی برای دروس مختلف در این لینک قابل دسترسی است.

تذکر مهم: ضروری است دانشجویان محترم فرم شركت در آزمون و انتخاب درس را از این لینک دریافت کرده و بعد از تکمیل، جهت تاييد به استاد راهنماي خود ارائه دهند. سپس فرم تاييد شده توسط استاد راهنما را از طريق ايميل و یا مراجعه حضوری، حداكثر تا تاريخ 30 آبان ماه 1402 به دبیر تحصیلات تکمیلی گرایش خود تحویل دهند. لازم به ذکر است که دبیر تحصیلات تکمیلی گرایش‌های طراحی کاربردی و سازه‌های هوایی آقای دکتر کاردان ()، دبیر تحصیلات تکمیلی گرایش تبدیل انرژی آقای دکتر مغربی () ، دبیر تحصیلات تکمیلی گرایش آیرودینامیک آقای دکتر جوارشکیان () و دبیر تحصیلات تکمیلی گرایش ساخت و تولید آقای دکتر قندهاریون () هستند.

 اطلاعات تکميلي متعاقبا از طريق همين وبسايت منتشر خواهد شد. با عضويت در کانال تگرام گروه، ميتوانيد به صورت لحظه اي از آخرين اخبار گروه مطلع شويد.
با آرزوی شادی و تندرستی