اطلاعيه شماره 3 آزمون ورودی دکتری 1400: اطلاعات لازم جهت شرکت در مصاحبه دکتري مکانيک و هوافضا

با سلام و احترام،
مطالب ذيل در خصوص مصاحبه متقاضيان محترم ورود به مقطع دکتري گروه مکانيک و هوافضاي دانشگاه فردوسي تقديم مي گردد:
1. مطابق اطلاعيه شماره 1 ارائه شده در همين وبسايت، ظرفيت اساتيد گروه براي پذيرش دانشجو مطابق فايل ارائه شده در اين لينک خواهد بود.
2. همان گونه که در اطلاعيه شماره 1 نيز ذکر شده بود، تاريخ انجام مصاحبه به صورت جدول پيوست به اين لينک مي باشد.
3. شيوه برگزاري مصاحبه به صورت مجازي و از طريق سامانه vroom خواهد بود. لينک شرکت در مصاحبه نيز در اطلاعيه شماره 2 به صورت پيوست شده به اين لينک خدمت متقاضيان محترم تقديم شده بود.
4. نحوه کارکردن با سامانه vroom بسيار ساده است. در ابتدا بايد از اين لينک، اپليکيشن Adobe connect و Flash player را دانلود کنيد. سپس با مرور 5-10 دقيقه اي فايل پيوست شده به اين لينک، امکان کار با سامانه را فرا خواهيد گرفت. همچنين به منظور رفاه حال داوطلبان، چنانچه در اين خصوص سوالي مطرح شد، ميتوانيد در ساعات اداري، با کارشناسان گروه، آقايان مهندس خسروي راد (به شماره تلفن 09364707307) و مهندس موحديان (به شماره تلفن 09399707361) تماس بگيريد.
5. متقاضيان محترم بايد حداکثر تا قبل از برگزاری مصاحبه فايل اکسل پيوست شده به اين لينک را به همراه پوشه هاي پيوست، تکميل کرده و آن را به ايميل گروه به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال بفرماييد. در اين خصوص نکات ذيل قابل توجه است:
• براي تکميل فايل اکسل ميتوانيد از راهنماي ارائه شده در فايل word با نام help که در کنار فايل اکسل پيوست شده بود استفاده کنيد.
• پيوست کردن کليه مدارک به فايل اکسل مطابق فایل help بسيار ضروري است. در غير اين صورت هيچ گونه امتيازي براي داوطلب لحاظ نخواهد شد.
• نام و نام خانوادگي و گرايش درخواستي شما بايد حتما در متن ايميل ارسالي ذکر شده باشد.
• حجم ايميل ارسالي بايد زير 30 مگابايت باشد، در غير اين صورت، ممکن است مدارک شما دريافت نشود و بديهي است که مسئوليت اين نقصان بر عهده شما خواهد بود.
• بسيار مهم: متقاضيان محترم حتما بايد فيش واريزي ثبت نام خود را به عنوان يک پيوست جداگانه در همان ايميلي که فايل اکسل را ارسال ميکنند، به عنوان پيوست دوم ارسال نمايند. نام اين فايل بايد "فيش واريز" باشد. لازم به ذکر است که مطابق مقررات دانشگاه امکان مصاحبه با متقاضياني که فيش واريزي را ارسال نکرده اند، وجود نخواهد داشت.

در صورت تمايل جهت دريافت اخبار مرتبط با سايت گروه به صورت لحظه اي، ميتوانيد در کانال تلگرام گروه به آدرس https://t.me/Mech_Ferdowsi عضو شويد.