اطلاعيه فوری: قابل توجه دانشجويان کارشناسی ارشد گرايش های طراحی کاربردی، ساخت و توليد و سازه های هوايی

به استحضارِ دانشجويان کارشناسي ارشد گرايش هاي طراحي کاربردي، ساخت و توليد و سازه هاي هوايي ورودي 1397 الي 1399 که عليرغم اطلاع رساني قبلي تاکنون اقدام به تعيين استاد راهنماي خود ننموده و يا موفق به توافق با هيچ يک از اساتيد نشده اند مي رساند که در جلسه کميته تحصيلات تکميلي گرايش هاي مذکور، موارد ذيل مقرر گرديد:

الف) کليه دانشجويان کارشناسي ارشد ورودي سال هاي 1397 و 1398 مشمول اين اطلاعيه، موظف به مذاکره و تعيين استاد راهنما تا 15 ارديبهشت 1400 هستند. در صورت عدم موفقيت در تعيين استاد راهنما تا تاريخ مذکور، دانشجويان موظف هستند به فاصله حداکثر يک ماه (تا 15 خردادماه 1400)، از پنج نفر از اساتيد مربوطه "مستنداتي دال بر عدم تمايل اساتيد به همکاري با دانشجويان" ارائه کنند (مستندات مذکور صرفاً از طريق ارسال ايميل به آدرساین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید پذيرفته و ترتيب اثر داده مي شود). بدين ترتيب دانشجويان، پس از تأييد مستندات مذکور و بنا بر مصوبه کميته تحصيلات تکميلي گرايش ها، مشمول قانون دانشجوي سهميه آزاد* شده و موظف هستند تا پيش از شروع نيمسال اول سال تحصيلي 1401-1400 با مکاتبه با اساتيد و ذکر عنوان "دانشجوي سهميه آزاد"، نسبت به تعيين استاد راهنما اقدام کنند. بديهي است عدم ارائه مستندات تا 15 خردادماه 1400، منجر به ثبت "اخطاريه عدم مراجعه" در پرونده دانشجو خواهد شد. دومين "اخطاريه عدم مراجعه" نيز در صورت عدم تسليم مستندات مذکور به فاصله حداکثر يک ماه (تا 15 تيرماه 1400) در پرونده دانشجو ثبت خواهد شد.

ب) کليه دانشجويان کارشناسي ارشد ورودي سال 1399 مشمول اين اطلاعيه، موظف به مذاکره و تعيين استاد راهنما تا 7 خرداد 1400 هستند (ددلاين قبلي در اين خصوص 15 ارديبهشت ماه 1400 بود که با توجه به تقاضاي بسياري از دانشجويان، اين ددلاين تمديد گرديد). در صورت عدم موفقيت در تعيين استاد راهنما تا تاريخ مذکور، موظف هستند نسبت به حذف درس سمينار اقدام کرده و تا پيش از شروع نميسال اول سال تحصيلي 1401-1400 نسبت به تعيين استاد راهنما اقدام کنند. عدم تعيين استاد راهنما تا آن هنگام، منجر به ثبت "اخطاريه عدم مراجعه" در پرونده دانشجو خواهد شد.

اطلاعيه هاي بعدي مرتبط با اين موضوع متعاقبا از طريق همين وب سايت منتشر خواهد شد. از اين رو به دانشجويان مشمول اين اطلاعيه اکيداً توصيه مي شود براي اطلاع از به روز رساني هاي مربوطه، حتماً در کانال تلگرام گروه (به آدرس https://t.me/Mech_Ferdowsi ) عضو شوند.
* دانشجوي سهميه آزاد در ظرفيت پذيرش اساتيد شمارش نمي شود و از اين رو، اساتيد محترم انشالله با مشکل عدم وجود ظرفيت براي پذيرش دانشجو مواجه نخواهند بود.