امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه قبل
بازدیدها
۶۵
۲۳۱
۶۴۸
۲۳۶۱
۱۶۸۵
۴۹۵۵
۲۲۰۶۸۰
آی پی شما: 3.235.101.50

قابل توجه متقاضيان محترم دوره دکتري

در خصوص مراحل شرکت در مصاحبه دوره دکتري، نکات ذيل به استحضار مي رسند:


1- تاريخ هاي برگزاري مصاحبه، دوشنبه، 31 شهريورماه ساعت 10، و چهارشنبه 2 مهرماه ساعت 18 است. مصاحبه به صورت مجازي و با جزئيات و روشي که در همين سايت اعلام خواهد شد، برگزار خواهد گرديد.

2- متقاضيان محترم در صورتي که هزينه ثبت نام در دو رشته/گرايش را پرداخت کرده اند، مي توانند در دو جلسه مصاحبه شرکت نمايند.

3- متقاضيان گرامي در صورتي که در يک رشته/گرايش ثبت نام کرده اند، بايد در جلسه مصاحبه روز دوشنبه، و در صورتي که در دو رشته ثبت نام کرده اند، مصاحبه در رشته گرايش با اولويت اولشان را در روز دوشنبه و مصاحبه در رشته اولويت دومشان را در روز چهارشنبه انجام دهند.

4- داوطلبان بايد قبل از مصاحبه، با مراجعه به "اين لينک"، فايل اکسل تمپليت به همراه راهنماي تکميل را که براي امتياز دهي به داوطلبان طراحي شده است، را دانلود کرده و با توجه به راهنماي ارائه شده در کنار فايل اکسل، آن را تکميل نمايند. اين فايل در کنار کليه مدارک مربوطه، بايد حداقل دو روز قبل از مصاحبه به ايميل گروه به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال شود و يا به هر طريقي به دفتر گروه مهندسي مکانيک (سرکار خانم هوشمند) تحويل شود. لازم به تاکيد مجدد است که مدارک مربوط به کليه ادعاهاي انجام شده در فايل اکسل، بايد به طريقي که در فايل راهنماي ارائه شده در کنار اين فايل اکسل ذکر شده است، ارائه گردد و در غير اين صورت، مسئوليت عدم کسب امتياز از قسمت مربوطه، بر عهده خود داوطلب خواهد بود.

5- بعد از انجام مصاحبه، متقاضيان بايد به صورت حضوري و يا مجازي به اساتيد راهنماي مورد نظرشان مراجعه کرده و بر اساس نتايج صحبت و مذاکره با اساتيد، فايل تعيين اولويت که از اين لينک قابل دريافت است را دانلود کرده و پس از پر و امضا کردن، به صورت ايميلي (به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و با عنواني به صورت "تعيين اولويت استاد راهنما-گرايش-نام و نام خانوادگي") و يا به صورت حضوري، به دفتر گروه مهندسي مکانيک تحويل دهند.

با تشکر
گروه مهندسي مکانيک