امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه قبل
بازدیدها
۵۸
۱۴۲
۴۸۴
۸۹۴
۶۳۰
۳۶۴۰
۲۰۴۵۸۷
آی پی شما: 18.206.187.81

راهنمای متقاضیان شرکت در مصاحبه دکتری تخصصی گروه مهندسی مکانیک و هوافضاي دانشگاه فردوسی مشهد

به استحضار متقاضیان محترم شرکت در مصاحبه دکتری تخصصی گروه مهندسی مکانیک و هوافضاي دانشگاه فردوسی مشهد مي رساند که مراحل مصاحبه داوطلبين به صورت ذيل خواهد بود:

مرحله اول: شرکت در جلسة معارفه که ساعت 9 مورخه 18/3/98 در محل آمفی تئاتر خیام در دانشکده مهندسي دانشگاه فردوسي مشهد برگزار می شود.

مرحله دوم : ضروری است مقاضیان گرامی در بدو ورود به آمفی تئاتر نام خود را در لیست حضور و غیاب ثبت نمایند، در غیر انیصورت غایب تلقی می شوند.

مرحله سوم: مدارک خواسته شده (فایل Excel پيوست و ضمائم آن) را به صورت دقیق تکمیل و به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید. در صورت عدم موفقیت در ارسال مدارک از طریق ایمیل، می توانند مدارک خود را در یک لوح فشرده به مسئول دفتر گروه تحویل دهید. لازم به ذکر است که در فايل زيپ پيوست، يک فايل به نام help وجود دارد که توضيحات لازم در مورد نحوه تکميل اين فايل اکسل، در آن ارائه شده است.

مرحله چهارم : نام خود را به جهت شرکت در مصاحبة شفاهی و با توجه به گرایش مورد نظرتان در دانشکده مهندسي در لیست پشت درب کلاس های A22 و A23 (گرایش تبدیل انرژی)، A24 و A25 (گرایش هوافضا) در یال A ،طبقه دوم، راهرو مکانیک و A32 و A33 (گرایش طراحی کاربردی) در یال A، طبقه سوم، راهرو گروه شیمی ثبت نموده و منتظر شرکت در مصاحبة شفاهی باشيد.

ضمناً اتاقهای A21 در راهرو مکانیک و A31 در راهرو گروه شیمی، مخصوص پذیرایی از متقاضیان گرامی
می باشد. همچنین برای دریافت معرفی نامه صرف ناهار در سلف زیتون به دفتر گروهِ مکانيک واقع در راهروي گروه مکانيک مراجعه نمایید.

داوطلبان گرامي به منظور پيدا کردن محل هاي مورد نياز، مي توانند از راهنماي ذيل استفاده نمايند.

map