امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه قبل
بازدیدها
۵۸
۱۴۲
۴۸۴
۸۹۴
۶۳۰
۳۶۴۰
۲۰۴۵۸۷
آی پی شما: 18.206.187.81

تقدیر از دکتر احسان روحی به عنوان پژوهشگر برجسته در رشته مهندسی مکانیک

در آیین تجلیل از استادان برجسته مهندسی، مهندسان برجسته و پژوهشگران جوان برجسته مهندسی کشور منتخب فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران که عصر روز یکشنبه 5 اسفند همزمان با روز مهندسی، با حضور دکتر علی اکبر صالحی، رییس سازمان انرژی اتمی ایران، دکتر رضا داوری اردکانی، رییس فرهنگستان علوم و جمعی از اعضای پیوسته و وابسته فرهنگستان، دکتر احمدرضا بهرامی معاون پژوهشی دانشگاه فردوسی مشهد، و جمعی از اساتید و مسئولان دانشگاهی در محل فرهنگستان علوم برگزار شد از آقای دکتر احسان روحی گل خطمی  به عنوان پژوهشگر برجسته در رشته مهندسی مکانیک تقدیر به عمل آمد.

شایان ذکر است که فرهنگستان علوم ایران هرساله در اوایل مهرماه برای انتخاب پژوهشگران جوان برتر (زیر 40 سال) در رشته های اصلی مهندسی فراخوان می‌دهد. متقاضیان بر مبنای فعالیتهای پژوهشی که شامل انتشار مقالات معتبر بین‌المللی و کتاب، امتیازدهی شده و محقق با بالاترین امتیاز در سطح کشور به عنوان پژوهشگر برتر در رشته مربوطه انتخاب می‌شود. لازم به ذکر است که برای اولین بار در سال جاری یک محقق از دانشگاه فردوسی مشهد موفق به کسب این عنوان شد.

 

Dr Rouhi

در آیین تجلیل از استادان برجسته مهندسی، مهندسان برجسته و پژوهشگران جوان برجسته مهندسی کشور منتخب فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران که عصر روز یکشنبه 5 اسفند همزمان با روز مهندسی، با حضور دکتر علی اکبر صالحی، رییس سازمان انرژی اتمی ایران، دکتر رضا داوری اردکانی، رییس فرهنگستان علوم و جمعی از اعضای پیوسته و وابسته فرهنگستان، دکتر احمدرضا بهرامی معاون پژوهشی دانشگاه فردوسی مشهد، و جمعی از اساتید و مسئولان دانشگاهی در محل فرهنگستان علوم برگزار شد از آقای دکتر احسان روحی گل خطمی  به عنوان پژوهشگر برجسته در رشته مهندسی مکانیک تقدیر به عمل آمد. شایان ذکر است که فرهنگستان علوم ایران هرساله در اوایل مهرماه برای انتخاب پژوهشگران جوان برتر (زیر 40 سال) در رشته های اصلی مهندسی فراخوان می‌دهد. متقاضیان بر مبنای فعالیتهای پژوهشی که شامل انتشار مقالات معتبر بین‌المللی و کتاب، امتیازدهی شده و محقق با بالاترین امتیاز در سطح کشور به عنوان پژوهشگر برتر در رشته مربوطه انتخاب می‌شود. لازم به ذکر است که برای اولین بار در سال جاری یک محقق از دانشگاه فردوسی مشهد موفق به کسب این عنوان شد.