امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه قبل
بازدیدها
۶
۱۲۷
۱۳۳
۷۲۶
۲۲۱۶
۲۰۴۶
۱۲۲۰۶۳
آی پی شما: 54.166.212.152

بازدید دانشجویان رشته هوا فضا از فرودگاه کاویان پرواز شرق

در روز جمعه مورخ 15/2/1396 دانشجویان کارشناسی ورودی 1395 رشته مهندسی هوافضا، همراه با مدیر محترم گروه مکانیک، آقای دکتر طهانی و تعدادی از اساتید گرایش هوافضای گروه مکانیک به همت انجمن علمی هوافضا این دانشکده از فرودگاه کاویان پرواز شرق واقع در 3 کیلومتری شهر کاشمر بازدید کردند.

این بازدید با حرکت دانشجویان از محل دانشکده مهندسی در ساعت 8 صبح اغاز و پس از ورود به فردوگاه کاویان پرواز شرق، فرایند علمی این بازدید با شرکت دانشجویان در کارگاه آموزشی آیرودینامیک و سیستم های پیشرانش هواپیما اغاز شد. در ادامه چندی از دانشجویان حاضر در بازدید انتخاب و پرواز با هواپیمای فوق سبک را تجربه کردند. انجام پروازهای آکروباتیک با هدایت خلبانان مجرب بخش بعدی برنامه حاضر بود. پس از اهدای کیف و کارت عضویت رایگان به عنوان یادگاری از بازدید به همه ی دانشجویان حاضر، این بازدید با صرف نهار و بازگشت دانشجویان به دانشگاه به پایان رسید.

قابل ذکر است که فرودگاه کاشمر دارای مجوز آموزش خلبانی شخصی (UPPL) و تجاری (UL_CPR) از سازمان هواپیمایی کشوری می باشد و طبق تفاهم صورت گرفته بین گرایش هوافضا و مدیریت مجموعه، جناب آقای کاپیتان کاویانی، دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد می توانند دوره های آموزشی مذکور را با 50% تخفیف و پرداخت به صورت اقساط بگذرانند. دانشجویان علاقمند می توانند جهت هماهنگی با شماره 05155194195 و یا 09155320458 تماس حاصل نمایند.

 

airport1

 

airport2

 

airport3